Galerija Nr3

Pasaka „Vilkas ir 7 ožiukai“

Sausio 17 d. atvyko muzikinis teatras „Tamburinas“, kuris atvežė mažuosius aktorius ir pristatė mums spektaklį „Vilkas ir septyni ožiukai“.

Žiemos linksmybės

Sausio 16 d., įpusėjus žiemai ir iškritus storam sniego sluoksniui, išsiruošėm prisiminti vaikystę ir pasidžiaugti žiemos teikiamomis pramogomis.

Poezijos popietė

Š. m. sausio 11 d. vyko Poezijos popietė, kurios metu grožinės literatūros mylėtojai skaitė pasirinktų autorių eiles visiems susirinkusiems.

Po renginio visi buvo kviečiami prie bendro kavos puodelio pasidalinti įspūdžiais.

Naujametinis karnavalas

Gruodžio 28 d. visi išsipuošę ir puikiai nusiteikę susirinkome į Naujametinį karnavalą. Svečius pasitiko Kalėdų senelis ir Snieguolė, kurie visus mus kvietė į kelionę aplink pasaulį. Kartu aplankėme saulėtąją Ispaniją, ši mus pasitiko jausmingais šokiais, o Indijoje stebėjome tragišką meilės istoriją. Aplankėme Italiją, kuri parodė Sicilijos mafijos kasdienybę ir Japoniją – pasitikusią geišų nacionaliniu šokiu. Nukeliavome ir į speiguotą šiaurę, kur čiukčiai mus išjudino būgno ritmais.

Kelionę užbaigėme Amerikoje, kur Kalėdų Senelį ir Snieguolę pasitiko „Santa Klausas“ su savo padėjėja ir draugiškai išdalino Kalėdines dovanas visiems susirinkusiems.

Šv. Kūčių vakarienė

Šv. Kūčių vakarą globos namų gyventojai rinkosi prie šventinio stalo, prie kurio kiekvieno laukė 12 patiekalų. Kūčių stalą palaimino ir visus kvietė bendrai maldai Parudamio Kristaus Atsimainymo parapijos klebonas Miroslav Balcevič.

Dalindamiesi kalėdaičiu vieni kitiems linkėjome ramybės, santarvės ir sveikatos.

Pučiamųjų orkestro koncertas

Š. m. gruodžio 20 d. Prūdiškių socialinės globos namus aplankė Parudaminio Kristaus Atsimainymo parapijos klebonas Miroslav Balcevič kartu su Rudaminos meno mokyklos pučiamųjų instrumentų grupe, kuri padovanojo visiems žiūrovams nepaprastai gražų koncertą.

Filmo „Mūsų akimirkos“ peržiūra

Gruodžio 15 d. visi susirinkome žiūrėti mūsų globos namų gyventojo J. Bobrovičiaus kurto filmo „Mūsų akimirkos“, kuriame jis sutalpino nuotraukas iš mūsų visų gyvenimo per paskutinius pusę metų. Filmo pabaigoje mus aplankė Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mokiniai, kurie visus sveikino su artėjančiomis šventėmis ir dovanojo Kalėdinius atvirukus.

Šventę užbaigėme sveikinimais ir vaišėmis.

V. Rakauskaitės koncertas

Š. m. gruodžio 12 d. Prūdiškių socialinės globos namai svečiuose sulaukė estrados atlikėjos Violetos Rakauskaitės, kuri visiems dovanojo savo pasirodymą. V. Rakauskaitė ypatingai atvira ir charizmatiška asmenybė, savo pasirodymu sugebėjusi sudominti ir įtraukti visus žiūrovus.

Atlikėja visiems paliko neišdildomą įspūdį ir savo geras emocijas.

Mišrainių šventė

Gruodžio 8 d. Prūdiškių socialinės globos namų gyventojai susirinko išbandyti savo kulinarinių sugebėjimų ir pasivaržyti mišrainių gaminimo šventėje.  Dalyviai susiskirstė komandomis ir gamino pasirinktas tradicines mišraines. Visi turėjo galimybę paskanauti ir įvertinti vieni kitų kulinarinius sugebėjimus. Dalyviai buvo apdovanoti diplomais.

„Stiprus, kai tu šalia“

Š. m. gruodžio 2 d. Rokiškio kultūros centre vyko tradicinė socialinių globos įstaigų Menų diena „Stiprus, kai tu šalia“, skirta tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti.

Koncerte dalyvavo net keturiolika žinomų Lietuvos atlikėjų ir grupių, kurie kartu su globos namų gyventojais žiūrovams atliko po du kūrinius. Prūdiškių socialinės globos namus atstovavo Skirmantas Gibavičius, kuris kartu su atlikėja Indre Launikonyte atliko dainą „October & april“, kurią papildė globos namų gyventojų V. Rusovičiaus ir A. Išnarauskaitės jausmingas šokis. Antrą dainą S. Gibavičius pasirinko atlikti V. Kernagio „Kancaras“ kartu su Vladu Kovaliovu.

Už pasirodymą visi dalyviai buvo apdovanoti Lietuvos Respublikos Seimo komiteto. Renginį užbaigė bendras visų dalyvių atliekamas kūrinys „Pakelk mane“.

0 1 2 3 4 5 6 7 8