Galerija Nr4

2018-04-02 d.

Maloniai kviečiame visus neabejingus neįgalių žmonių gerovei, 2% gyventojų pajamų mokestį skirti Prūdiškių socialinės globos namams. Jūsų skirta parama bus išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į globos įstaigos sąskaitą.


Rekvizitai 2% paramai:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 190795841

Paramos gavėjo pavadinimas: Prūdiškių socialinės globos namai

Buveinės adresas: Prūdiškių g. 59, Prūdiškių k., Vilniaus r.

 

Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti globos įstaigai, reikia užpildyti FR0512 formos prašymą. Tai galite padaryti keliais būdais:

1. Įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui, t. y. asmeniškai pristatyti į vietos VMI;

2. Atsiųsti Lietuvos paštu.

3. Elektroniniu būdu. Internetinės bankininkystės vartotojai (įėję į internetinį banką ir pasirinkę elektroninį deklaravimą), arba jeigu esate sudarę sutartis gyvenamosios vietos apskrities mokesčių inspekcijos skyriuose, galite prisijungti prie Elektroninės deklaravimo sistemos ir prašymą FR0512 forma (02 versija) pateikti internetu (pvz.: teikiant metinę pajamų mokesčio deklaraciją).

Jeigu nei vienas iš šių būdų nėra patogus, tai prašymą galite pristatyti tiesiogiai į Prūdiškių socialinės globos namų administraciją.

Dėkojame už Jūsų paramą ir gerumą!

Pildydami FR0512 formą (02 versiją) didžiosiomis raidėmis, įrašykite:

1 laukelyje – savo asmens kodą

2 laukelyje – savo telefono kodą ir numerį

3V laukelyje – savo vardą

3P laukelyje – savo pavardę

4 laukelyje – savo adresą

5 laukelyje – 2014

6S laukelį pažymėti ženklu „X“

E1 laukelyje – skaičių 2

E2 laukelyje (Prūdiškių socialinės globos namų kodas) – 190795841

E4 laukelyje prašomą pervesti pajamų mokesčio dalį (procentais) – 2,00

E5 laukelyje – mokesčio dalį galima skirti iki 2018 metų.

 

Šv. Velykos

Šv. Velykos – ypatinga pavasario ir atgimimo šventė. Šią dieną pasitikome linksmai – ridenome kiaušinius, šokome organizuotoje diskotekoje ir šventėme prie velykinio stalo.

Šukuosenų šou

Kiekviena moteris nori atrodyti gražiai ir nors kartais pabūti dėmesio centre, tad balandžio 6 d. nusprendėme išpildyti šį jų norą ir papuošėme mūsų moteris, šventinėmis šukuosenomis.

Šaškių turnyras

Š.m. kovo 30 d. sulaukėme svečių iš Vilniaus technologojų, verslo ir žemės ūkio mokyklos, kurie atvyko į draugišką šaškių turnyrą su mūsų globos namų gyventojais. Paaiškėjo, kad tiek jauni mokiniai, tiek mūsų globos namų gyventojai, turintys daugiau patirties, gerai geba žaisti šaškėmis ir yra puikūs konkurentai vieni kitiems.

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir smulkiomis dovanėlėmis.

Sveikatingumo diena

Pavasarėjant saulės šiluma ir atgimstanti gamta vilioja į lauką.

Tad saulėtą kovo 23 d. rytą Prūdiškių socialinės globos namų gyventojai linksmi ir aktyvūs rinkosi paminėti sveikatingumo dienos.

Rytas prasidėjo vietos žygiu prie tvenkinio. Po šio žvalaus starto visi susirinko į stadioną kur žaidė krepšinį, tinklinį arba futbolą.

Pasaulinė poezijos diena

Kovo 21 d. minima Pasaulinė poezijos diena. Šią dieną nusprendėme paminėti ir mūsų socialinės globos namuose.

Kiekvienas atėjęs į šventę dalinosi pasirinktomis eilėmis, dainomis ir geromis nuotaikomis.

Pirmasis pavasario žygis

Š. m. kovo 16 d. nutirpus sniegui ir atsiradus pavasarinėms nuotaikoms organizavome žygį pėsčiomis į Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centrą.

Tarptautinė moters diena

Kovo 8 d. šventėme Tarptautinę moters dieną. Nuo pat ryto mūsų vyrai rodė dėmesį moterims sveikindami ir dovanodami joms gėles.

Šią dieną vyrai padovanojo ir savo koncertą, kuriame atliko dainas ir skaitė eiles mūsų mylimoms moterims.

Žiemos išlydėtuvės Prūdiškėse

Š. m. kovo 3 d. Prūdiškių socialinės globos namuose šurmuliavo Kaziuko mugė, kurioje galima buvo įsigyti kiekieno skonį atitinkančių prekių. Didžiausios paklausos sulaukė pyragai ir pyragėliai, bet netrūko ir besidominčių kitais gaminiais. Nušlavę Kaziuko mugės prekystalius persikėlėme į kiemą, ten turėjome išvyti užsilaikiusią žiemą. Vijome ją žaisdami žaidimus, traukdami virvę ir stebėdami kanapinio ir lašininio kovą.

Tradiciškai šventę užbaigėme morės deginimu ir vaišinimusi skaniausias blynais.

Valentino diena

Vasario 14 d. visame pasaulyje minima Meilės diena. Šią dieną pasitikome papuoštomis gyvenamosiomis patalpomis ir pasipuošusiomis poromis, kurios visiems, susirinkusiems šventėje, demonstravo Valentino dienos mados tendencijas. Šioje šventinėje kolekcijoje dominavo raudona spalva, kurią papildė ir kitos ryškios spalvos, primenančios, apie artėjantį pavasarį.

Draugiškos stalo teniso varžybos

Š. m. vasario 9 d.  Prūdiškių socialinės globos namų stalo teniso komanda vyko į Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokyklą dalyvauti individualiose ir komandinėse stalo teniso varžybose su mokyklos mokiniais.

Visi stalo teniso komandos nariai buvo apdovanoti medaliais ir įteiktas diplomas už gerą pasirodymą stalo teniso varžybose.

0 1 2 3 4 5 6 7 8