Galerija Nr5

Neptūno šventė

Rugpjūčio 10 d. toliau mus džiugino šilti ir saulėti orai. Ta proga, visi susirinkome prie tvenkinio švęsti tradicinę Neptūno šventę.

Šiemet visų laukė ne tik jūrų ir visų vandenų dievas Neptūnas, bet ir undinėlė, dėl kurios užvirė kova tarp atvykusių jūreivių ir poilsiautojų. Tie, kurie nugalės vandens stichiją ir pelnys undinėlės dėmesį. Kova vyko išties arši, daug užduočių ir estafečių, buvo paruošęs Neptūnas, bet laimėjo draugystė.

Plaukimo varžybos

Š. m. rugpjūčio 1 d., kai mus džiugino karšti ir saulėti orai, organizavome plaukimo varžybas. Šios varžybos mums įrodė, kad turime išties gerų plaukikų.

Joninių šventė

Birželio 23 d. visi tradiciškai susirinkome paminėti ilgiausią metų dieną ir pasveikinti mūsų Jonų ir Janinų.

Šiemet  nusprendėme pasveikinti ne tik Jonus, bet ir mūsų nusipelniusius sportininkus, kurie šiemet iškovojo pergales tarpinstitucinėse lengvosios ir sunkiosios atletikos varžybose, bei futbolo turnyre SENI CUP 2017.

Šios gražios šventės proga mus pasveikino ir Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos merginų futbolo komanda, kuri sužaidė ir draugiškas varžybas su mūsų sportininkais.

Šventę užbaigėme Joninių laužu ir vaišėmis.

„Grok, armonika, grok“

Birželio 16 d. vykome į liaudiškos muzikos šventę „Grok, armonika, grok“, kuri vyko Jotainių socialinės globos namuose. Už šaunų pasirodymą mūsų globos namų muzikantams buvo suteikta „Ugningiausios“ kapelos nominacija ir apdovanota Socialinės apsaugos ministerijos  padėkos raštu už aktyvią meninę veiklą ir dalyvavimą šventėje „grok, armonika, grok“.

VASAROS SPORTO ŽAIDYNĖS ZARASUOSE

Š. m. birželio 9 d. Prūdiškių socialinės globos namų gyventojai ir darbuotojai dalyvavo vasaros sporto žaidynėse Zarasuose.

Sportininkai aktyviai varžėsi šaškių, smiginio, pasagos metimo ir galiūnų rungtyse, foto – orientacinėse varžybose bei estafetėse.

TARPTAUTINIS ŽMONIŲ SU NEGALIA FUTBOLO TURNYRAS SENI CUP 2017

Gegužės 30 – 31 dienomis Prūdiškių socialinės globos namų komanda dalyvavo Marijampolėje vykusiame Tarptautiniame žmonių su negalia futbolo turnyre SENI CUP 2017 LIETUVA.

Mūsų sportininkai net dvi dienas atkakliai varžėsi dėl pergalės ir užėmė garbingą II vietą, nusileisdami tik turnyro čempionams, Veisėjų socialinės globos namams.

LSOK LENGVOSIOS ATLETIKOS ČEMPIONATAS

Gegužės 10 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos stadione vyko Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo 19 komandų iš visos Lietuvos. Čempionato tikslas sudominti sutrikusio intelekto asmenis lengvaja atletika, propaguoti šią sporto šaką, stiprinančią sveikatą.

Mūsų globos namų sportininkai dalyvavo 100 m. bėgimo, šuolių į tolį, rutulio stūmimo rungtyse ir visi užėmė prizines vietas.

Mamos diena

Š. m. gegužės 9 d. paminėjome praėjusią Mamos dieną. Suorganizavome koncertą, kuriame eilėmis, dainomis ir tulpių puokštėmis sveikinome mūsų mamas.

Koncertas

Balandžio 24 d. sulaukėme svečių iš Vilniaus Šv. Dvasios vienuolyno cerkvės, kurie, praėjusių švenčių proga, visiems padovanojo linksmą koncertą.

Muzikinė kaukė

„Muzikinė kaukė“ – nuotaikingas, visame pasaulyje populiarumo sulaukęs projektas. Tad mūsų globos namai nusprendė neatsilikti nuo viso pasaulio ir ne tik stebėti televizoriaus ekrane, bet ir suorganizuoti savo „Muzikinę kaukę“.

Balandžio 20 d. visiems susirinkusiems koncertavo mūsų gyventojai persirengę į E. Kučinską, Broliukus Aliukus ir sesutę Silviją, aktorius iš filmo „Kaukazo belaisvė“ ir netgi V. Kernagį. Mūsų žvaigždžių pasirodymus praskaidrino Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos ansamblis „Kelio pradžia“, kuris prie savo kolektyvo prijungė gyventoją Artūrą, jis grojo būgnais.

0 1 2 3 4 5 6 7 8