Galerija Nr6

Aukso amžius Prūdiškėse

Spalio 20 d. kai aplink mus supa rudeniniai, auksiniai lapai, organizavome šventę mūsų ilgaamžiams gyventojams. Jos metu dalinomės prisiminimais, peržiūrėjome senas nuotraukas, dainavome dainas ir vaišinomės pyragu.

Sigutės Trimakaitės koncertas

Š. m. spalio 6 d. Prūdiškių socialinės globos namuose koncertavo tarptautinių konkursų laureatė, operos solistė, Sigutė Trimakaitė. Ji pristatė programą nuo J. S. Bacho iki vokiškų, prancūziškų melodijų, originalių A. Gala, H. Kunčiaus, A. Šimkaus ir A. Mačernio kūrinių.

Gaisrininkų pratybos

Rugsėjo 26 d. mums visiems pasisekė stebėti Europos Sąjungos civilinės saugos modulio „Baltfloodcombat“ vidinius mokymus, skirtus pasirengti tarptautinėms ES pratyboms EUROMODEX 2017.

Gaisrininkų specialybės atstovai visus supažindino su savo darbo specifika ir atsakė į mus dominančius klausimus.

Derliaus šventė

Š. m. rugsėjo 21 d. Prūdiškių socialinės globos namuose šurmuliavo tradicinė Derliaus šventė. Švente pasigrožėti atvyko daug svečių: Tremtinių namų direktorius Dalius Bitaitis; Senjorų socialinės globos namų direktorius Vytautas Gricius su darbuotojų kolektyvu; globos namų „Senevita“ atstovai ir Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos vedėjas Aurelijus Kuisys. Visi susirinkę galėjo pamatyti rudeninę derliaus parodą ir pasiklausyti koncerto. Savo dainas akordionu mums dovanojo ir Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mokytojas Andžej Žilo.

Prūdiškių socialinės globos namų vadovai šios gražios šventės proga pasveikino ir darbščiausius mūsų gyventojus, daugiausiai prisidėjusius prie gausaus rudens derliaus, ir įteikė jiems dovanas ir padėkos raštus.

Futbolo čempionatas Šiauliuose

Rugsėjo 20 d. Šiauliuose, Gytarių dirbtinės dangos stadione vyko Respublikinis žmonių su negalia futbolo čempionatas. Čempionate dalyvavo 9 komandos, kurios burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius ir juose rungtyniavo tarpusavyje. Mūsų komanda pateko į B pogrupį ir savo pogrupyje rungtyniavo su 4 komandomis. B pogrupyje Prūdiškių socialinės globos namų komandą užėmė garbingą II vietą ir buvo apdovanota medaliais ir taure.

Pakeliui namo aplankėme ir vieną lankomiausių turistinių objektų – Kryžių kalną.

Pasirodymas RVPL

Š. m. rugsėjo 13 d. vykome į Respublikinę Vilniaus psichiatrijos ligoninę prisistatyti ir nuskaidrinti dieną, ten gydomiems asmenims, savo dainomis ir šokiais. Pasirodymo pabaigoje visų laukė vaišės – obuoliai iš Prūdiškių sodo.

Žygis dviračiais

Rugsėjo 12 d. Prūdiškių socialinės globos namų gyventojai, su darbuotojų palyda, vyko į 12 km. žygį dviračiais aplankyti stručių fermą ir pasigrožėti mus supančia gamta.

Mūsų grybautojai

Šiemet, rugsėjo 7 d.,  prasidėjus grybų sezonui ir mes neatsispyrėme pagundai ir vykome grybauti. Iš miško grįžome laimingi ir pilnais kibirais.

Kinologo pasirodymas

Š. m. rugpjūčio 31 d. sulaukėme kinologo iš pasienio, kuris kartu su tarnybine belgų avigane vardu Kulka pademonstravo kinologo šuns gebėjimus.

2017-08-24

INFORMACIJA APIE DARBO TARYBOS RINKIMUS

 

Pranešame, kad 2017 m. rugsėjo 7 d. vyks Prūdiškių socialinės globos namų darbo tarybos rinkimai. Į darbo tarybą trejų metų kadencijai renkami penki nariai, laikantis visuotinės ir lygios rinkimų teisės, slaptu balsavimu tiesioginiuose rinkimuose.

Prūdiškių socialinės globos namų darbo tarybos rinkimai vyks  F gyvenamajame korpuse nuo 6.30 val iki 19.30 val.

Darbo tarybos rinkimuose gali dalyvauti ir balso teisę turi visi bent trijų nepertraukiamų mėnesių darbo santykius su Prūdiškių socialinės globos namais turintys darbuotojai, išskyrus darbdavį ar jam atstovaujančius asmenis.

Rinkimuose dalyvaujantys darbuotojai turi po tiek balsų, koks yra renkamos darbo tarybos narių skaičius. Už kiekvieną balsavimo biuletenyje nurodytą kandidatą galima atiduoti tik po vieną balsą, pažymint tai balsavimo biuletenyje.

Darbo tarybos nariais gali būti renkami visi darbuotojai, sulaukę aštuoniolikos metų ir kurių darbo santykiai su Prūdiškių socialinės globos namais trunka ilgiau kaip tris mėnesius. Darbdavys, jam atstovaujantys asmenys bei rinkimų komisijos nariai negali būti darbo tarybos nariais.

Informuojame, kad yra baigiamas kandidatų į Prūdiškių socialinės globos namų darbo tarybos narius registravimas. Primename, kad kandidatus į darbo tarybos narius gali siūlyti rinkimų teisę turintys Prūdiškių socialinės globos namų darbuotojai. Kandidatais gali būti tik rinkimų teisę turintys darbuotojai. Kiekvienas darbuotojas gali pasiūlyti po vieną kandidatą raštu kreipdamasis į rinkimų komisiją ir pateikdamas rašytinį siūlomo kandidato sutikimą būti renkamam į darbo tarybą.

Kandidatus į darbo tarybos narius galima siūlyti iki 2017 m. rugpjūčio 24 d. 16 val.

Prūdiškių socialinės globos namų
darbo tarybos rinkimų komisija

 

Vasaros puokštė

Rugpjūčio 24 d., besibaigiant vasarai, organizavome „Vasaros puokštės“ parodą. Šį kartą šventėje dalyvavo ne tik globos namų gyventojai, bet ir darbuotojai iš daugumos padalinių. Jų kompozicijos mus visus džiugino visą savaitę.

Visi dalyviai buvo nuominuoti ir apdovanoti padėkos raštais, o gyventojų laukė ir vaišių stalas.

0 1 2 3 4 5 6 7 8