Kaip elgtis tamsiu paros metu?

Š. m. lapkričio 30 d.Vilniaus rajono policijos komisariato (PK) specialistai atvyko pravesti paskaitą gyventojams ir darbuotojams “Kaip elgtis tamsiu paros metu”. Jos metu gyventojams buvo išdalinti atšvaitai, bei pristatyta kaip tinkamai juos nešioti.

“Stiprus, kai tu šalia”

Lapkričio 24 d. jau aštuonioliktą kartą Rokiškio kultūros centre vyko socialinių įstaigų menų diena “Stiprus, kai tu šalia”. Programoje dalyvavo 15 socialinės globos namų kolektyvų kartu su žinomais atlikėjais. Mūsų gyventojai Skirmantas Gibavičius ir Artūras Araminas pasirodė kartu su 2015m. Lietuvos talentų laimėtoju Anžėjumi Žilo ir jo mokiniais.  Jie atliko Yann Tiersen muzikinį kūrinį “Le bankquet” ir M. Mikutavičiaus dainą “Būk su manim”.

LSOK komandinio ir individualaus stalo teniso čempionatas

Lapkričio 16 d. mūsų globos namų atstovai dalyvavo LSOK organizuojamame komandinio ir individualaus stalo teniso čempionate, kuris vyko Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinės mokyklos sporto salėje. Šiemet čempionate dalyvavo 13 komandų iš socialinės globos įstaigų ir specialiųjų mokyklų. Mūsų žaidėjai užėmė II vietą komandinėje stalo teniso rungtyje, o individualių varžybų etape gyventojas Edvardas Čiutas iškovojo I vietą.

Paroda “Prie gimtinės beržų”

Š. m. lapkričio 15 d. vykome pasigrožėti kolegos Ruslano Šerkšnio tapybos paroda “Prie gimtinės beržų” Lietuvos medicinos bibliotekoje.  Nepraleidome progos pasivaikščioti ir Vilniaus senamiesčiu.

Draugiškos rungtynės Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje

Lapkričio 9 d. vykome į Marijampolio Meilės Lukšienės gimnaziją, su kuria aktyviai bendradarbiaujame, sportuoti ir linksmai praleisti laiką. Mūsų sportininkai varžėsi mišriose komandose kartu su mokiniais  žaisdami stalo futbolą ir tenisą, futbolą, kvadratą, rungtyniaudami estafetėse.

Turiningai ir smagiai praleidome laiką ir grįžome kupini pozityvių emocijų.

“Sportas ir mes”

Š. m. lapkričio 7 d. Prūdiškių socialinės globos namų gyventojai dalyvavo neįgaliųjų sporto šventėje “Sportas ir mes” Vilniaus raj. Mostiškių mokykloje – daugiafunkciniame centre. Šventę pradėjo šios mokyklos mokiniai, kurie parengė nuostabią meninę programą, kupiną dainų bei gyvų muzikinių instrumentų skambesio.

Šiemet išbandėme savo jėgas ir miklumą rungtyniaudami 12 sporto šakų: šaškės, šachmatai, baudų metimas į krepšį, boulingas, žiedų užmetimas ant stovo, kamuoliukų metimas į taikinį, smiginis, žaidimas „Boccia“, stalo tenisas, stalo futbolas, grindų riedulys ir stalo žaidimai.

Šventės pabaigoje geriausi sportininkai buvo iškilmingai apdovanoti medaliais bei diplomais, kuriuos įteikė Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško.

Helovinas

Helovinas – šventė kelianti daugiausiai diskusijų. Vieniems ji suteikia džiaugsmo, kitiems kelia pasipiktinimą. Bet mūsų globos namuose dauguma gyventojų jos laukia ir mėgsta. Dėl šios priežasties, šiemet, lapkričio 3 d., vėl persirenginėjome raganomis, velniais, klounais ir kitais šiurpiais personažais, ir šventėme Heloviną.

“Ir aš galiu”

Spalio 26 d. vykome į Tauragės kultūros centre vykusį respublikinį neįgaliųjų renginį “Ir aš galiu”, kuriame dalyvavo net 15 socialinės globos įstaigų iš visos Lietuvos.

Prūdiškių socialinės globos namų gyventojai žiūrovams pristatė vaidinimą apie trijų raganų nuotaikingas meilės istorijas. Nors už šį pasirodymą pagrindinio prizo negavome, bet buvome apdovanoti padėkos raštais ir simbolinėmis dovanomis.

Išvyka į Trakus

Š. m. spalio 24 d. buvo organizuota išvyka į rudeniškais lapais pasipuošusią Lietuvos istorinę sostinę – Trakus.

0 1 2 3 4 5 6 7 8