Draugiškos rungtynės Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje

Lapkričio 9 d. vykome į Marijampolio Meilės Lukšienės gimnaziją, su kuria aktyviai bendradarbiaujame, sportuoti ir linksmai praleisti laiką. Mūsų sportininkai varžėsi mišriose komandose kartu su mokiniais  žaisdami stalo futbolą ir tenisą, futbolą, kvadratą, rungtyniaudami estafetėse.

Turiningai ir smagiai praleidome laiką ir grįžome kupini pozityvių emocijų.

“Sportas ir mes”

Š. m. lapkričio 7 d. Prūdiškių socialinės globos namų gyventojai dalyvavo neįgaliųjų sporto šventėje “Sportas ir mes” Vilniaus raj. Mostiškių mokykloje – daugiafunkciniame centre. Šventę pradėjo šios mokyklos mokiniai, kurie parengė nuostabią meninę programą, kupiną dainų bei gyvų muzikinių instrumentų skambesio.

Šiemet išbandėme savo jėgas ir miklumą rungtyniaudami 12 sporto šakų: šaškės, šachmatai, baudų metimas į krepšį, boulingas, žiedų užmetimas ant stovo, kamuoliukų metimas į taikinį, smiginis, žaidimas „Boccia“, stalo tenisas, stalo futbolas, grindų riedulys ir stalo žaidimai.

Šventės pabaigoje geriausi sportininkai buvo iškilmingai apdovanoti medaliais bei diplomais, kuriuos įteikė Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško.

Helovinas

Helovinas – šventė kelianti daugiausiai diskusijų. Vieniems ji suteikia džiaugsmo, kitiems kelia pasipiktinimą. Bet mūsų globos namuose dauguma gyventojų jos laukia ir mėgsta. Dėl šios priežasties, šiemet, lapkričio 3 d., vėl persirenginėjome raganomis, velniais, klounais ir kitais šiurpiais personažais, ir šventėme Heloviną.

“Ir aš galiu”

Spalio 26 d. vykome į Tauragės kultūros centre vykusį respublikinį neįgaliųjų renginį “Ir aš galiu”, kuriame dalyvavo net 15 socialinės globos įstaigų iš visos Lietuvos.

Prūdiškių socialinės globos namų gyventojai žiūrovams pristatė vaidinimą apie trijų raganų nuotaikingas meilės istorijas. Nors už šį pasirodymą pagrindinio prizo negavome, bet buvome apdovanoti padėkos raštais ir simbolinėmis dovanomis.

Išvyka į Trakus

Š. m. spalio 24 d. buvo organizuota išvyka į rudeniškais lapais pasipuošusią Lietuvos istorinę sostinę – Trakus.

0 1 2 3 4 5 6 7