Naujametinis karnavalas

Gruodžio 28 d. vyko tradicinis Naujametinis karnavalas. Jo metu mus aplankė ir sveikinimo žodį tarė, visuomet laukiama viešnia, Vilniaus rajono merė Marija Rekst.

Šiemet karnavale visų žiūrovų laukė pasakų personažų gausa – vilkas ir septyni ožiukai priminė visiems gerai žinomą pasaką. Taip pat visus linksmino buratino nuotykių herojai, Karlsonas su Freken Bok, auksinė žuvelė ir kiti.

Šventę užbaigėme kalėdiniais sveikinimais, bendra daina ir dovanomis, kurias visiems įteikė Kalėdų Senelis.

Kūčių vakaras

Kūčios tai – laukimo, ramybės ir susikaupimo metas. Šiemet, kaip ir kasmet, paminėti šią šventę susirinkome įvairiaspalviais žaisliukais ir girliandomis šventiškai papuoštose globos namų valgyklėlėse bei valgykloje prie gausaus Kūčių stalo. Prieš Kūčių vakarienę mus pasveikino klebonas kun. Miroslavas, padėkojo visiems susirinkusiems gyventojams ir darbuotojams už šiuose namuose sukurtą šilumą, jaukumą, ramybę ir palinkėjo, kad šventės ateitų ne tik į globos namus, bet ir į kiekvieno žmogaus širdį.

Globos namuose Kūčių vakarienė prasidėjo malda, stalo palaiminimu, bei kalėdaičio (plotkelės) laužimu. Kiekvienas lauždamas savo kalėdaitį, jį dalinosi su kitais, šalia esančiais. Tai santarvės simbolis. Po vakarienės buvo aukojamos Šventos Mišios.

Prieškalėdinis koncertas

Š. m. gruodžio 15 d. mūsų pasveikinti su artėjančiomis šventėmis atvyko Marijampolio meilės Lukšienės gimnazijos mokiniai. Jų mažųjų mokinukių choras susirinkusiems dovanojo kalėdines dainas ir kartu su kitomis mokinėmis dalino sveikinimo atvirutes visiems susirinkusiems.

Socialinių įstaigų vadovų asociacijos posėdis

2017-12-07 d. Prūdiškių socialinės globos namuose įvyko socialinių įstaigų vadovų asociacijos (SĮVA) posėdis.

Koncertas skirtas Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti

Gruodžio 5 d. su Tarptautine neįgaliųjų diena mus atvyko pasveikinti geri draugai ir kolegos Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos kolektyvas “Project Mayhem”, kurie kartu su mūsų gyventoju A. Araminu visiems dovanojo instrumentinius kūrinius, jiems talkino meno vadovė J. Andukovičienė ir socialinė darbuotoja A. Lisovskienė. Vienas iš grupės dalyvių R. Polonskij visus sužavėjo savo gatvės gimnasto pasirodymu.

Dėkojame svečiams už bendradarbiavimą ir gražius įspūdžius koncerto metu!

0 1 2 3 4 5 6 7 8