Galerija Nr2

Tarptautinės neįgaliųjų dienos koncertas

Gruodžio 1 d. Prūdiškių socialinės globos namų gyventojai ir darbuotojai susirinko paminėti Tarptautinę nęįgaliųjų dieną. Šią progą sulaukėme svečių iš Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos, jų ansamblis „Kelio pradžia“ kartu su mūsų globos namų gyventoju A. Araminu, kuris grojo būgnais surengė nuostabų koncertą. Jų pasirodymą papildė Jaunimo klubo „Šatrija“ šokių kolektyvas „Junior Breakers“ bei mūsų globos namų gyventojo S. Gibavičiaus atliekamos dainos.

Po koncerto kalbinome Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos Direktoriaus pavaduotoją ūkio reikalams ir laukiamą svečią mūsų globos namuose Valerijų Rybaką. Jis dėkojo už bendradarbiavimą Prūdiškių socialinės globos namų direktoriui B. Juozėnui ir Meilės Lukšienės gimnazijos direktorei J. A. Šidlauskienei, kuri skatina mokinių dalyvavimą ir suteikia galimybę organizuoti koncertus, bei aprūpina visa reikalinga technika. Jo teigimu, gimnazijos mokiniai nekantriai ruošiasi ir laukia galimybės atvykti su pasirodymu pas mus. V. Rybakas džiaugiasi, kad ansamblis „Kelio pradžia“ galėjo pasirodyti su Prūdiškių socialinės globos namų gyventoju A. Araminu, kuris sužavėjo savo sugebėjimu mūšti būgnus.

Paskaita „Savižudybių prevencija“

Š. m. lapkričio 29 d. Prūdiškių socialinės globos namuose vyko prevencinio pobūdžio paskaita, kurios metu buvo pristatyta savižudybių statistika, prevencinės priemonės, mitai ir faktai apie savižudybes ir savęs žalojimą. Paskaitą vedė atstovai iš Lukiškių tardymo izoliatoriaus – kalėjimo.

Kalėdinių eglučių puošimas

Lapkričio 28 d. artėjant žiemos šventėms ir iškritus pirmajam sniegui Prūdiškių socialinės globos namų gyventojai suskubo margaspalviais žaislais puošti žaliaskares eglutes, pagrindinį Kalėdų simbolį.

LSOK organizuojamas komandinis stalo teniso čempionatas

Š. m. lapkričio 17 d. Prūdiškių socialinės globos namų stalo teniso komanda dalyvavo kasmetiniame Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto organizuojamame komandinio stalo teniso čempionate. Čempionatas vyko Jasiuliškių socialinės globos namuose, jame dalyvavo sportininkai iš įvairių globos namų, spec. mokyklų ir neįgaliųjų sporto klubų.

Sveikiname Prūdiškių socialinės globos namų stalo teniso komandą, iškovojus garbingą II vietą!

Esu matomas – esu saugus !

Š. m. lapkričio 11 d. Prūdiškių socialinės globos namuose lankėsi atstovai iš VĮ “ Vilniaus regiono kelių“ ir Vilniaus rajono policijos komisariato, kurie pristatė paskaitą „Saugaus eismo reikalavimai“. Susitikimo metu globos namų gyventojai buvo supažindinti su būtinybe nešioti atšvaitą tamsiu paros metu, atšvaitų rūšimis, nešiojimo tvarka, bei praktiškai demonstravo kaip teisingai nešioti atšvaitus. Po paskaitos VĮ „Vilniaus regiono keliai“ globos namų gyventojams dovanojo atšvaitus, kad šie būtų matomi ir saugūs!

Helovinas

Spalio 31 d. švenčiamas Helovinas, kuris visus užburia paslaptinga aplinka ir įdomiausiais kostiumais. Prūdiškių socialinės globos namuose  susirinkę drakulos, nykštukai, raganos, adamsų šeimynėlės personažai ir kitos mistiškos būtybės pristatė savo darytus moliūgus. Šventę užbaigė vaišės Helovino tematika ir diskoteka.

Neįgaliųjų sporto šventė „Sportas ir mes“

Š. m. spalio 26 d. Prūdiškių socialinės globos namų gyventojai dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės administracijos kartu su Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centru ir Vilniaus rajono neįgaliųjų asociacijos organizuojamoje neįgaliųjų sporto šventėje „Sportas ir mes“, kuri vyko Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijoje. Mūsų globos namų gyventojai rungėsi šaškių, baudų metimo į krepšį, kėglių, žiedų ir kamuolių metimo, smiginio, stalo futbolo ir stalo teniso, rungtyse.  Visus sporto šventės dalyvius apdovanojo Vilniaus rajono merė Marija Rekst įteikdama jiems diplomus, taures ir dovanėles atminimui.

Konstitucijos dienos minėjimas

Spalio 25 d. Lietuvoje minima Konstitucijos diena, kurią pasitikime kartu su istorijos mokytoju P. Jauneika, kuris skaitė paskaitą ir rodė filmą tema „Lietuvos konstitucijos istorija“.

Rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą

Š. m. spalio 6 d. Prūdiškių socialinės globos namuose buvo įkurtas specialusis balsavimo paštas, kuriame visi galėjo atlikti savo pilietinę pareigą ir išreikšti savo nuomonę dalyvaudami Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų I ture

Derliaus šventė

Pirmą rudens mėnesį Prūdiškių socialinės globos namai palydėjo atšvęsdami Derliaus šventę. Rugsėjo 30 d. visi gyventojai, darbuotojai ir svečiai susirinko prie buvusios klėties, išpuoštos rudens gėrybėmis. Šventė prasidėjo skambia daina, po kurios visų laukė spalvingas vaidinimas apie mūsų Prūdiškių laukų ir sodų populiariausius vaisius ir daržoves. Po gyventojų pasirodymo Prūdiškių socialinės globos namų direktorius B. Juozėnas sveikino visus susirinkusius, bei apdovanojo darbščiausius gyventojus ir darbuotojus, prisidėjusius prie aplinkos puoselėjimo. Taip pat mūsų gyventojai padėkojo vadovams už rūpestį, šilumą ir pastangas kuriant jaukią globos namų aplinką.

Šventės metu sveikinimo žodį tarė ir mūsų garbingi svečiai: Juodšilių apylinkės seniūnas T. Aškelianec ir ilgalaikė remėja, UAB “Valčiūnai“ savininkė, D. Voišnis.

Šventę užbaigėme klausydami ir draugiškai trypdami pagal liaudiškos muzikos melodijas.

0 1 2 3 4 5 6 7 8