Komisijos ir darbo grupės

Komisijos, komitetai ir darbo grupės

 

Gyventojų turto ir asmeninių pinigų panaudojimo komisija:      

Komisijos pirmininkas – direktoriaus pavaduotoja socialinėms paslaugoms Galina Judkinienė;

Komisijos pirmininką pavaduojantis asmuo – socialinių paslaugų padalinio vadovė Inesa Ramonė;

Komisijos nariai:

Socialinių paslaugų padalinio vadovė Inesa Ramonė;

Buhalterė-apskaitininkė Valentina Blaškienė;

Darbo užmokesčio apskaitos buhalterė Rita Pilkienė.

 

Vidaus darbo tvarkos tikrinimo komisija: 

Komisijos pirmininkas – direktoriaus pavaduotoja socialinėms paslaugoms Galina Judkinienė;

Komisijos nariai:

Buitinių paslaugų padalinio vadovė Kristina Sadauskienė;

Socialinių paslaugų padalinio vadovė Inesa Ramonė.

 

Inventorizacijos komisija:

Komisijos pirmininkas – direktoriaus pavaduotoja socialinėms paslaugoms Galina Judkinienė;

Komisijos pirmininką pavaduojantis asmuo – socialinių paslaugų padalinio vadovė Inesa Ramonė;

Komisijos nariai:

Ūkio ir aptarnavimo padalinio vadovas Jonas Repeika;

Personalo specialistė Anna Jazulevič;

Dietistė Julija Tinčurinienė.

 

Ilgalaikio ir trumpalaikio turto nurašymo komisija:

Komisijos pirmininkas – socialinių paslaugų padalinio vadovė Inesa Ramonė;

Komisijos nariai:

Apskaitos padalinio vadovė Gema Strazdienė;

Buhalterė-apskaitininkė Valentina Blaškienė.

 

Viešųjų pirkimų komisija:

Komisijos pirmininkas – Dietistė Julija Tinčurinienė;

Komisijos sekretorius – personalo specialistė Anna Jazulevič;

Komisijos nariai:

Direktoriaus pavaduotoja socialinėms paslaugoms Galina Judkinienė;

Socialinių paslaugų padalinio vadovė Inesa Ramonė;

Ūkio ir aptarnavimo padalinio vadovas Jonas Repeika;

Buitinių paslaugų padalinio vadovė Kristina Sadauskienė;

Teisininkė Marta Šapokaitė-Sosyan;

Statinių priežiūros inžinierius Petras Semenkovas.

 

RVASVT sistemos patikrinimo auditas:

Pirmininkas – direktoriaus pavaduotoja socialinėms paslaugoms Galina Judkinienė;

Nariai:

Socialinių paslaugų padalinio vadovė Inesa Ramonė;

Dietistė Julija Tinčurinienė.

 

Darbuotojų saugos ir sveikatos komitetas:

Petras Semenkovas, statinių priežiūros inžinierius – komiteto pirmininkas;

Andželinka Kumpiniauskienė, socialinių paslaugų padalinio vadovo pavaduotoja – vyresnysis darbuotojų atstovas saugai ir sveikatai;

Darbuotojų atstovai saugai ir sveikatai:

Jelena Misevičiūtė, buitinių paslaugų padalinio vadovo padėjėja;

Greta Žemoit – bendrosios praktikos slaugytoja;

Andželinka Kumpiniauskienė, socialinių paslaugų padalinio vadovo pavaduotoja.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support