Rudens šventė – Auksinis ruduo “Sveikatos Karalystėje”.

Prūdiškių socialinės globos namuose rudens šventė – Auksinis ruduo “Sveikatos Karalystėje”.
Jau tradicine tapusi šventė, kuri gyventojų ypač laukiama kiekvienais metais. Jau atliktas ilgas lauko darbų sąrašas, vaisių ir daržovių gausa, o gyventojams už pagalbą ir įdėtas pastangas – įteikiamos dovanos.
Tradiciškai šventė prasidėjo direktorės sveikinimo žodžiu, bei padėka gyventojams ir darbuotojams už kasdienį atsakingą darbą. Vėliau gyventojai, mūsų dietistės Julijos, buvo supažindinami apie vaisų ir daržovių naudą. Toliau sekė mūsų svečių padėkos žodžiai. Esame nuoširdžiai dėkingi mus aplankiusiems ir šventėje dalyvavusiems svečiams, Juodšilių seniūnijos seniūnui ir jo kolegei, Valčiūnų socialinių paslaugų direktorei, Vaidotų agroekologijos mokymosi centro direktoriui ir jo kolegei, mūsų rėmėjams – bendradarbiavimo partneriams UAB “ Valčiūnai” direktoriui ir jo žmonai, savanorėms – edukatorėms, mūsų buvusiai socialinei darbuotojai, bei visiems dalyvavusiems, už parodytą dėmesį.
Puikus oras ir linksma atmosfera sukūrė visiems džiugią bei šventinę nuotaiką. Šventėje buvo daug skambių dainų, puikių pasirodymų, šokių, daug rudens gėrybių ir pramogų. Renginį vainikavo mūsų šauniosios virėjų komandos paruošti – cepelinai.
Skip to content